• wsparcie dla Prabuckeigo Stowarzyszenia Miłośników Zwierząt.

•         W listopadzie odbył się kiermasz, który został zorganizowany w celu wsparcia Prabuckiego Stowarzyszenia Miłośników Zwierząt. Wszystkim osobom zaangażowanym w powstanie kiermaszu oraz uczestnikom dokonującym zakupów bardzo dziękujemy. Zebrana kwota (1022 zł.) w całości została przekazana podczas wizyty klasy III a w stowarzyszeniu. Poniżej krótka fotorelacja z kramiku oraz wizyty u kociaków.

P.S. W sekrecie przekazujemy wspaniałą nowinę,  że po wizycie klasy III a jeden z kotków za kilka dni przeniesienie się do nowego domku u Pani Patrycji - wychowawczyni klasy.

• Szkolny konkurs plastyczny ,,Jesienne drzewo’’

• Dzieci z klas I-III oraz z oddziału przedszkolnego wzięły udział w szkolnym konkursie plastycznym pt.,,Jesienne drzewo’’. Konkurs miał na celu rozwijać wyobraźnię i kreatywność dzieci, skłaniać do poszukiwań ciekawych technik plastycznych, a także uczyć współpracy w grupie. Organizatorkami były panie: Joanna Dołęgowska i Dominika Woch – Cileżewicz. Prace jak zwykle były piękne i zaskakiwały różnorodnością pomysłów, a jury miało trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców.
              I miejsce otrzymały dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klasy: Ic, IIc, IIIb, IIIc
              II miejsca otrzymały klasy: Ia, Ib, Id, IIa, IIb, IId, IIIa, IIId
              Wszyscy stanęli na podium! Gratulujemy!

• PRZEDSTAWIENIE pt.,,Co słychać w lesie?’’.

• 21 listopada - przedstawienie klasy IIa
              Klasa IIa wraz z wychowawczynią Joanną Dołęgowską przygotowała dla rodziców przedstawienie pt.,,Co słychać w lesie?’’. Uczniowie wykonali dekoracje i uczestniczyli w wielu próbach. Każde dziecko odegrało swoją niepowtarzalną rolę. Dialogi przeplatane były wesołymi piosenkami. Na koniec mali artyści wręczyli rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Nagrodą dla uczniów były gromkie brawa i wspólny śpiew z zaproszonymi gośćmi jesiennej piosenki.