Strona główna
ZADBAJ O BEZPIECZNE WAKACJE!
OGŁOSZENIE KOMISARIATU POLICJI W PRABUTACH
SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY DLA UCZNIÓW KLAS I-III
Z ogromną radością informujemy, że 17 czerwca odbył się w naszej szkole Szkolny Turniej Szachowy klas I-III. Wszystkim uczestnikom należą się ogromne gratulacje. Bez względu na wynik, każdy z was opuścił salę jako zwycięzca, bogatszy o nowe doświadczenia!. Mistrzowie tegorocznych rozgrywek:
1. Piotr Grobelny
2. Tymoteusz Król
3. Mikołaj Kowalczuk.
Godziny dzwonków
Niedziela 28.06.2026