• Nauczyciele

        • Nasza Kadra

        • DYREKCJA  
          Dudajek Małgorzata Dyrektor, wychowawca świetlicy 
          Konieczna Małgorzata Wicedyrektor, pedagog 
          Śmieszniak Maciej Wicedyrektor, historia
             
          Grono pedagogiczne
          Imię i Nazwisko Przedmiot
          1.      Andrzejewska Ewa  J. polski, nauczyciel wspomagający
          2.      Andrzejewska-Woronko Marta Matematyka
          3.      Banach Olga Wychowanie fizyczne
          4.      Baranowska-Piasek Monika J. angielski
          5.      Berg Małgorzata Muzyka, plastyka, wychowawca świetlicy 
          6.      Bożek Anna Świetlica, biblioteka
          7.      Bożek Jan Informatyka
          8.      Brzezińska Marzena Edukacja wczesnoszkolna
          9.      Budka Izabela Wychowanie fizyczne
          10.  Budka Robert Wychowanie fizyczne
          11.  Czerkas Marlena Oddział przedszkolny
          12.  Dołęgowska Joanna Edukacja wczesnoszkolna
          13.  Dymek Jacek Wychowanie fizyczne


          15.  Furman Olga Nauczyciel wspomagający, rewalidacja indywidualna
          16.  Gabriel Magdalena J. polski, doradztwo zawodowe, wdż
          17.  Gościniak Ewa Matematyka
          18.  Grębowska Halina Edukacja wczesnoszkolna
          19.  Groszewska Marzenna Plastyka, technika
          20.  Gunajew Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
          21.  Gwizdała Andrzej Historia, wiedza o społeczeństwie
          22.  Hnatyszyn Andrzej Wychowanie fizyczne
          23.  Iwański Andrzej J. polski
          24.  Jasiewicz Karolina Nauczyciel wspomagający
          25.  Jurek Urszula Geografia
          26.  Karolak Anna Edukacja wczesnoszkolna
          27.  Kasprzak Grzegorz Wychowanie fizyczne
          28.  Kępińska Agnieszka J. angielski, doradztwo zawodowe
          29.  Klejnowska Agnieszka Nauczyciel wspomagający, rewalidacja indywidualna
          30.  Kobylińska Dagmara Pedagog
          31.  Korzeniak Maciej Muzyka
          32.  Kosin Ryszard Nauczyciel wspomagający, rewalidacja indywidualna
          33.  Kosińska Ewa Matematyka, chemia
          34.  Kossak-Czarnecka Edyta Religia
          35.  Koszewników Dorota Edukacja wczesnoszkolna
          36.  Kowalska Edyta J. angielski
          37.  Kowalski Łukasz J. angielski
          38.  Krasińska Aneta Wychowanie fizyczne
          39.  Król Izabela Edukacja wczesnoszkolna
          40.  Kryszkiewicz Danuta Religia
          41.  Kurowska Lidia Nauczyciel wspomagający, rewalidacja indywidualna
          42.  Landowska Edyta Matematyka
          43.  Lubera Edyta Edukacja wczesnoszkolna
          44.  Łukowa Joanna Matematyka
          45.  Maj Katarzyna Wychowawca świetlicy
          46.  Mierzyńska Anetta Pedagog, technika, EDB
          47.  Moczadło Aldona Wychowanie fizyczne
          48.  Mrozińska Anna Edukacja wczesnoszkolna
          49.  Nadolski Tomasz Wychowanie fizyczne
          50.  Niczyporuk Mariola Wychowawca świetlicy
          51.  Okorska Alicja Biblioteka
          52.  Pawłowska Anna J. polski, nauczyciel wspomagający, wdż
          53.  Pawlowski Bogdan Historia, wiedza o społeczeństwie
          54.  Pazdan Marta Wychowawca świetlicy
          55.  Pietkiewicz Aleksandra Edukacja wczesnoszkolna
          56.  Pirożek Marta Wychowawca świetlicy
          57.  Preis Magdalena J. angielski
          58.  Próchnicka Barbara J. polski
          59.  Przybysz Magdalena Nauczyciel wspomagający, rewalidacja indywidualna
          60.  Pudlak Izabela J. niemiecki
          61.  Puścion Anna Przyroda, biologia
          62.  Reda Małgorzata Informatyka
          63.  Rogowicz Wioletta Edukacja wczesnoszkolna
          64.  Romel-Kosiedowska Mariola Fizyka
          65.  Skwirowska Bożena Informatyka
          66.  Sochacka Monika  Biblioteka
          67.  Stachyra Agnieszka Wychowanie fizyczne
          68.  Staniewicz Daria Psycholog
          69.  Stefanowska Joanna J. polski
          70.  Stępień Mariola Edukacja wczesnoszkolna
          71.  Strześniewska-Korzeniak Beata Nauczyciel wspomagający, rewalidacja indywidualna
          72.  Sulikowska Małgorzata Religia
          73.  Śmieszniak Sylwia Biblioteka, historia
          74.  Tatara Piotr Wychowanie fizyczne
          75.  Turowicz Iwona Edukacja wczesnoszkolna
          76.  Urbanowicz Danuta Chemia, wdż
          77.  Wandzel Katarzyna Logopeda
          78.  Woch Anna Edukacja wczesnoszkolna
          79.  Zielińska Anna Biologia, geografia 
          80.  Żółtowska Ewelina Nauczyciel wspomagający, rewalidacja indywidualna
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 2 w Prabutach im. Obrońców Westerplatte
      • sekretariat@sp2prabuty.pl
      • kontak.secureproject@gmail.com
      • Numery telefonów: ul. Grunwaldzka 6 (+48) 55 278 20 28 ul. Obrońców Westerplatte 11 Budynek klas IV-VIII (+48) 55 278 21 35 Budynek edukacji wczesnoszkolnej (+48) 55 278 24 14 (+48) 500 472 514
      • Szkoła Podstawowa nr 2 w Prabutach im. Obrońców Westerplatte ul. Obrońców Westerplatte 11 82-550 Prabuty
    • Logowanie