• "Niezłe ziółka"

• Konkurs "Niezłe ziółka" rozstrzygnięty. Poniżej przedstawiamy prace konkursowe i wręczenie nagród.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

• "Śpiewać każdy może"

• Dnia 03.06.2022 r. odbył się szkolny konkurs muzyczny dla uczniów klas I-III “Śpiewać każdy może”, którego organizatorem byli p. Maciej Korzeniak, p. Dorota Koszewnikow oraz p. Marta Pazdan. Jury w składzie: p. Marta Pirożek, p. Edyta Kossak- Czarnecka i p. Marta Pazdan wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce - Dorota Czyż kl. I c

II miejsce - Lena Krysztoforska kl. I a

I miejsce - Aleksandra Kudełka II c

II miejsce - Natalia Mościcka, Anna Lesik kl. II a oraz Maja Gintowt, Kaja Wiśniewska kl. II b III miejsce - Jakub Kowalczuk, Marcel Rodak kl. II d

I miejsce - Pola Korzeniak kl. III c

II miejsce - Amelia Czeszejko kl. III b

III miejsce - Maja Pietkiewicz kl. III a

Wyróżnienie - Amelia Duszyńska kl. III e

• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

• Nasza Szkoła  otrzymała  dotację celową z budżetu państwa na realizację zadania w ramach Priorytetu 3 "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025 jest kolejną edycją wieloletniego programu, nakierowanego na wzmocnienie czytelnictwa w Polsce oraz modernizację bibliotek. Ze względu na skalę oddziaływania, jest to jeden z największych programów Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Działania w ramach bieżącej edycji kontynuują sprawdzone metody popularyzacji czytania (takie jak zakup nowości książkowych, czy poprawa infrastruktury bibliotecznej), jak i odpowiadają na współczesne przemiany sposobów uczestnictwa jednostki w kulturze.

• Podręczniki do religii rok szkolny 2022/2023

• Religia rok szkolny 2022/2023

Kl.1 - Poznaję Boży świat - autorzy:  ks. dr K. Mielnicki, E Kondrak – podręcznik

Kl.2 - Odkrywamy Królestwo Boże - autorzy:  ks. dr K. Mielnicki, E Kondrak – podręcznik