• POMÓŻMY UKRAINIE

•        W związku z trwającą na Ukrainie wojną organizujemy zbiórkę następujących darów rzeczowych: ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach, przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy.KOSMETYKI I CHEMIA: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń. ŚRODKI OPATRUNKOWE, zwłaszcza na zranienia i oparzenia: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków. NOWE KOCE I ŚPIWORY!!! UWAGA! Nie zbieramy odzieży! Dary można przynosić do Szkoły Podstawowej nr 2 w Prabutach od poniedziałku (28 lutego)

UL. OBROŃCÓW WESTERPLATTE
              - w godz. 14-17 – wejście od boiska- sala gimnastyczna

UL. GRUNWALDZKA:
              - w godz. 9-14 – w sekretariacie szkoły wejście główne od ulicy Grunwaldzkiej

Organizatorzy: Szkoła Podstawowa nr 2 w Prabutach, Prabuckie Stowarzyszenie Kresowiaków.

Uwaga!

W poniedziałek podamy nr subkonta Prabuckiego Stowarzyszenia Kresowiaków, na które będzie można wpłacać pieniądze. Zostaną one przekazane organizacji Wspólnota Polska – pomoc Polakom na Ukrainie.

• Podsumowanie realizacji Ogólnopolskiego Projektu Ekologicznego "Z ekologią na Ty".

• Od września 2021 roku do maja 2022 roku, uczniowie klas 5a, 5b, 7b, oddział przedszkolny oraz świetlica podczas zajęć  realizują zadania w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Z ekologią na Ty".

Czekało ich mnóstwo ciekawych zadań i wyzwań, które realizowali w pierwszym półroczu szkolnym. Zapraszamy na fotorelację.

Kolejne zadania przed nimi w drugim półroczu szkolnym.

Klasa V a i V b

Oddział przedszkolny