• Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 klas ósmych

• 25 czerwca 2021 r. uczniowie klas ósmych po raz ostatni przekroczyli próg Szkoły Podstawowej nr 2 im. Obrońców Westerplatte w Prabutach

Naszym Absolwentom życzymy wielu sukcesów na dalszej drodze swojej edukacji.

• Wykaz podręczników do lekcji religii na rok szkolny 2021/2022

• KLASA O
              Tak! Jezus mnie kocha - ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, wyd. Jedność.

KLASA I
              Poznaję Boży świat - ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, wyd. Jedność.

KLASA II
              Odkrywam Królestwo Boże-ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, wyd. Jedność.

KLASA III
              Jezus jest z nami - ks. J. Czerkawski, E. Kondrak, wyd. Jedność.
              (podręcznik+ ćwiczenia)

KLASA IV
              Miejsce pełne BOGActw - ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, wyd. Jedność.
              (podręcznik+ ćwiczenia)

KLASA V
              Szczęśliwi, którzy szukają prawdy-ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, wyd. Jedność.
              (podręcznik +ćwiczenia)

KLASA VI
              Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno - ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, wyd. Jedność.
              (podręcznik + ćwiczenia)

KLASA VII
              Błogosławieni, którzy szukają Jezusa ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, wyd. Jedność.
              (podręcznik)

KLASA VIII
              Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, wyd. Jedność.
              (podręcznik)

Podręczniki do lekcji religii rodzice zakupują we własnym zakresie.

Pozostałe podręczniki i ćwiczenia do klas I-VIII uczniowie otrzymają (wypożyczą) w szkole we wrześniu

Podręczniki do oddzialu zerowego rodzice będą mogli zakupić w szkole we wrześniu.

• Szkoła Podstawowa nr 2 w Prabutach im. Obrońców Westerplatte
        • sekretariat@sp2prabuty.pl
        • kontak.secureproject@gmail.com
        • Numery telefonów: ul. Grunwaldzka 6 (+48) 55 278 20 28 ul. Obrońców Westerplatte 11 Budynek klas IV-VIII (+48) 55 278 21 35 Budynek edukacji wczesnoszkolnej (+48) 55 278 24 14 (+48) 500 472 514