• Świetlica

• Świetlica Szkolna

• 11.04.2020 14:12
        • Witajcie w świetlicy szkolnej!
        •     Głównym celem naszej działalności jest stworzenie odpowiednich warunków do nauki i zabawy  dla uczniów naszej szkoły. Staramy się, by świetlica była przyjaznym, pełnym radości miejscem, pełnym inspiracji. Dążymy do tego, by każdy uczeń znalazł tutaj coś dla siebie. Przeprowadzamy zajęcia plastyczne, sportowe, czytelnicze i ekologiczne. Na co dzień organizujemy systematyczną pomoc w nauce, poruszamy istotne zagadnienia podczas pogadanek tematycznych, aranżujemy gry stolikowe i zabawy integracyjne.

Nasza strona poświęcona będzie aktualnym wydarzeniom i przedsięwzięciom świetlicowym. Znajdziecie tu relacje z codziennych zajęć, imprez organizowanych i współorganizowanych przez świetlicę.Odnajdziecie tu także pomysły na ciekawe spędzanie czasu wolnego, zagadki, konkursy i propozycje do wykorzystania podczas dni wolnych od nauki.

Zapraszamy !